Vita-Squares maisto papildas, kramtomosios polivitaminų tabletės vaikams (180 tablečių)

39,20 

Produkto kodas: 740 Kategorijos: ,

Prekės kodas: 740
NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE

PRODUKTO APRAŠYMAS

„Vita-Squares“ kramtomosios polivitaminų tabletės suteikia daug ir įvairių medžiagų, kurių reikia ląstelėms, siekiant užtikrinti optimalų augimą, apsaugą ir jėgų atgavimą.

Puikaus uogų ir citrusinių vaisių skonio kramtomosios tabletės patinka visai šeimai.

Aukščiausios kokybės natūralios medžiagos, esančios rinkoje.

Sudėtyje yra 18 vitaminų ir mineralų, kurie būtini statant stiprų maistinių medžiagų pamatą.

„Tre-en-en“ grūdų koncentratas iš kviečių gemalų, ryžių, sėlenų ir sojos pupelių suteikia natūralių maisto medžiagų, kurios pašalinamos iš taip vaikų mėgstamo rafinuoto maisto.

Natūralūs saldikliai ir kvapiosios medžiagos maisto papildui suteikia puikų skonį. Sudėtyje nėra sacharozės, konservantų ir dirbtinių dažiklių, kurių gali būti kitose vaikams skirtose kramtomosiose tabletėse.

Platus antioksidantų spektras.

Sudėtyje yra svarbiausių mineralų: cinko, chromo, vario, geležies, jodo ir mangano;

Sudėtyje yra cholino.

Produkto etiketė

PAPILDOMA INFORMACIJA

Tvirtas maistinių medžiagų pamatas vaikams yra svarbus, norint visą gyvenimą turėti gerą sveikatą. Tačiau dažna vaikų ir paauglių mityba yra skurdi, nes nepakankamai vartojama vaisių, daržovių, sveikų grūdų produktų ir per daug rafinuoto , saldaus maisto, sveikatai nenaudingų riebalų.

Ankstyvuoju laikotarpiu vaikai sparčiai auga ir vystosi. Kasdien jų organizmas sukuria per milijardą naujų ląstelių. Šis greitas augimas reikalauja daug maisto medžiagų. Jauniems audiniams ir organų sistemai reikia energijos ir tinkamo maistinių medžiagų balanso tam, kad jie galėtų tinkamai vystytis. Pavyzdžiui, vaikų imuninė sistema nuolat susiduria su įvairiomis bakterijomis ir virusais, o daugelis maistinių medžiagų, kaip įrodyta, gali padėti jai jas įveikti.

Spartus fizinis  augimas ir vystymasis vaikystėje ir paauglystėje reikalauja didesnio energijos ir maistinių medžiagų kiekio, kad organizmo medžiagų apykaita vyktų sklandžiai. Šiuo ankstyvuoju gyvenimo laikotarpiu dėl labai greitos medžiagų apykaitos pakankamas maistinių medžiagų kiekis ir balansas yra ypač svarbūs.

Angliavandeniai yra pagrindinis energijos šaltinis. Vaikams reikia daugiau energijos , nes jie yra akyvesni, sparčiai auga ir vystosi. Svarbu, kad angliavandeniai būtų gaunami iš gerų, natūralių šaltinių-vaisių, daržovių ir sveikų grūdų. Paprastųjų angliavandenių kiekį (balti miltai ir rafinuotas cukrus) reikėtų riboti.

Baltymai yra pagrindinė statybinė medžiaga, reikalinga ląstelių augimui, jie būtini žmogui. Vaikams, kaip paaugliams, reikalingas didelis aukščiausios rūšies baltymų kiekis, kad galėtų palaikyti jų greitą augimą ir optimalų vystymąsi. Oda, raumenys, organai ir audinių ląstelės yra sudarytos iš baltymų, kaip ir hormonai bei fermentai, kurie kontroliuoja augimą ir medžiagų apykaitą.

Riebalai yra svarbus vaikų ir paauglių energijos šaltinis. Jie taip pat veikia kaip „statybinės medžiagos“ ir yra reikšmingas riebaluose tirpstančių vitaminų šaltinis. Todėl svarbu, kad mūsų vaikai vartotų tinkamus lipidus ir riebalus ir vengtų sočiųjų riebalų bei transriebalų. Sveikų riebalų yra žuvų aliejuje, kuris turtingas Omega-3 riebalų rūgščių. Jos svarbios žmogaus sveikatai, tačiau organizmas pats negali pagaminti reikalingo jų kiekio. Dėl šios priežasties šių rūgščių reikia gauti iš maisto, kurį suvalgome, arba iš maisto papildų, kuriais papildome savo mitybą.

Kiti svarbūs riebalai, žinomi kaip lipidai ir steroliai, esantys sveikuose grūduose, turi poveikį ląstelių lygmens mitybai. Lipidai ir steroliai palaiko sklandų maistinių medžiagų patekimą į ląstelę ir pašalinių produktų bei metabolitų šalinimą.

Vitaminas A– gerina akių sveikatą, kaulų augimą, padeda apsisaugoti nuo infekcijų.

Vitaminas C-stiprina imuniteto veiklą. Drauge su vitaminu E veikia kaip antioksidantai.

Vitaminas D– drauge su kalciu padeda stiprinti kaulus ir dantis.

Vitaminas E- apsaugo ląsteles nuo žalingų laisvųjų radikalų.

Kalcis– padeda turėti sveikus kaulus ir dantis.

Geležis– palaiko sveiką kraujotaką, padeda aprūpinti organų audinius deguonimi. Geležies trūkumas yra dažniausiai pasitaikantis trūkumas vaikų organizme visame pasaulyje.

Folio rūgštis– ypatingas B grupės vitaminas padeda gaminti ir palaiko naujas ląsteles, apsaugo nuo anemijos.

Magnis-padeda išlaikyti stiprią imuninę sistemą ir stiprius kaulus.

Kalis – padeda inkstų veiklai, palaiko normalų kraujo spaudimą, gali būti naudingas širdžiai.

Cinkas-skatina  normalų augimą ir vystymąsi vaikystėje, gali padėti sustiprinti imuninę sistemą.

Susiję produktai

No products found which match your selection.

2019 © Visos teisės saugomos - UAB “Projektinių sprendimų vertinimas” | Sprendimas - Orange Moose