Omega-3 Salmon Oil Plus, maisto papildas (90 kapsulių)

34,00 

Prekės kodas: 929
NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE

PRODUKTO APRAŠYMAS

„Omega-3 Salmon Oil Plus“ 

Tai pirmasis tokio pobūdžio maisto papildas, užtikrinantis visų aštuonių omega-3 šeimos komponentų nustatytą normą.

Ypač grynas. Originalus molekulinės diferenciacijos procesas šaltuoju aliejaus spaudimo metu sutelkia naudingas omega-3 riebalų rūgštis.

Maisto papildas saugus, nėra susikaupusių toksinų rizikos. Produkto gamybai naudojama aukščiausios kokybės, patikrinta ir tik žmogaus maistui skirta žuvis. Visa žaliava tikrinama dėl 200 potencialių teršalų, kurių leistina norma prilyginama NULIUI.

Veiksmingas, ištisas spektras. Kiekvienoje mūsų unikalios UHPO3  (ypatingai veiksminga omega-3) formulės 3 kapsulių normoje iš viso yra 1070mg omega-3 riebalų rūgščių kiekį. Tai leidžia visiems omega-3 šeimos nariams veikti drauge, kaip ir buvo numačiusi pati gamta, optimizuojant naudą ir skatinant natūralų procesą.

Kliniškai patvirtinta nauda. Biologiškai prieinamas.

Produkto etiketė

PAPILDOMA INFORMACIJA

Jau seniai žinoma ir įrodyta, kad omega-3 riebalų rūgštys yra svarbios žmonių mitybai. Be to, dvi omega-3 riebalų rūgštys, esančios žuvyje, – EPA (eikozapentaeno rūgštis) ir DHA (dokozaheksaeno rūgštis) buvo labai gerai ištyrinėtos. Šiandienos naujausi mokslo tyrimai ne tik pripažįsta EPA ir DHA svarbą žmogaus mitybai, bet ir rodo, jog esama ištisos omega-3 riebalų rūgščių šeimos. Iš viso yra aštuoni omega-3 šeimos komponentai, kurie gerina optimalią mitybą. Ši mitybai svarbi omega-3 riebalų rūgščių grandinė prasideda nuo ALA (alfa linoleno rūgšties) ir baigiasi DHA (dokozaheksaeno rūgštimi), apimdama dar šešis svarbius etapus. Žinoma, kad kiekviena iš jų turi unikalią biocheminę sandarą ir palaiko omega-3 rūgščių sinerginę sąveiką žmogaus mityboje. Europos nacionalinės sveikatos organizacijos rekomenduoja suaugusiam žmogui kiekvieną savaitę suvalgyti po 2-3 žuvies porcijas. Deja, problema yra ta, kad paprastai suaugusieji vartoja labai mažai žuvies ir retai išpildo šį reikalavimą. Didžioji žmonių dalis savaitėmis, o kartais ir mėnesiais negauna jokių omega-3 riebalų rūgščių.

Omega-3 riebalų rūgštys:

* gerina širdies sveikatą;

* mažina uždegimą;

* gerina nervų sistemos veiklą;

* mažina depresiją;

* pagerina miegą;

* pagerina  odos būklę;

* padeda subalansuoti hormonus;

* mažina insulino rezistensiją;

* daug omega-3 riebalų rūgš­čių turintis maistas gali suteikti didžiulę naudą sportu užsiimančiam žmogui.

2019 © Visos teisės saugomos - UAB “Projektinių sprendimų vertinimas” | Sprendimas - Orange Moose