„Kal-Mag Plus D“, mineralų maisto papildas (180 tablečių)

26,20 

Prekės kodas: 724
NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE

PRODUKTO APRAŠYMAS

„Kal-Mag Plus D“

Ypatingoje „NeoLife“ formulėje derinama kalcio, magnio ir vitamino D3 galia.

Trys „Kal-Mag plus D“ tabletės suteikia 450mg kalcio ir 225mg magnio-tai optimali norma  (2:1), ir 5 ug vitamino D3-tai yra 100% referencinės maistinės vertės (RMV).

Normaliai kaulų būklei palaikyti reikia ne tik kalcio. Daug žmonių negauna pakankamo magnio ar vitamino D kiekio- šios maistinės medžiagos padeda absorbuoti ir (arba) įsisavinti kalcį.

Kalcis ir magnis padeda palaikyti normalią raumenų veiklą.

Kalcis reikalingas normaliai kaulų ir dantų būklei palaikyti.

Magnis ir vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą.

Produkto etiketė

PAPILDOMA INFORMACIJA

Kalcis. Daugumai žmonių maiste esantis kalcis asocijuojasi su kaulų sveikata, tačiau mokslininkai ir medicinos specialistai žino, jog kalcis svarbus ir dėl kitų priežasčių:

*Raumenų susitraukimas: kai organizme nėra pakankamai kalcio, raumenų mėšlungis gali tapti dažnu reiškiniu. Ryšys yra labai aiškus: kalcio vartojimas prieš miegą – tai prastas ir veiksmingas būdas, siekiant apsisaugoti nuo naktinių raumenų spazmų.

*Širdies ir kraujagyslių sveikata: vienas pačių svarbiausių širdies ir kraujagyslių sveikatos požymių yra sinchroniškas kraujagyslių gebėjimas plėstis ir susitraukti pagal širdies ritmą, kraujospūdį ir kraujotaką. Žinoma, kad kalcis vaidina svarbų vaidmenį kraujagyslių struktūrai bei išoriniams kraujotakos ir kraujo spaudimo veiksniams.

*Kalcis būtinas tokioms svarbioms organizmo funkcijoms, kaip hormonų ir fermentų išskyrimui, impulsų nervų sistemoje perdavimui.

Magnis. Vis daugiau tyrimų rodo magnio svarbą daugybei biocheminių ir fiziologinių organizmo funkcijų.

*Širdies sveikata: vienas rimtesnių magnio trūkumo požymio – sutrikęs širdies ritmas.

*Kraujo spaudimas: žmonių tyrimai rodo, kad magnis gali būti svarbus sureguliuojant kraujospūdį.

*Insulinas: magnis vaidina svarbų vaidmenį angliavandenių apykaitai. Jis gali turėti įtakos insulino išskyrimui ir aktyvumo lygiui, hormonams, kurie padeda kontroliuoti gliukozės (cukraus) lygį.

Vitaminas D:

* Širdies ligų rizika susijusi su vitamino D trūkumu: vitamino D trūkumas pastebimas daugiau kaip 50% žmonių populiacijos.

* Vitamino D nepakankamumas siejamas su padidėjusiu polinkiu sirgti kai kuriomis lėtinėmis ligomis.

* Metabolinis sindromas, dar vadinamas X sindromu, – tai kelių ligų kombinacija, dabar siejama su vitamino D trūkumu. 2009 m.tyrime, kuris buvo išspausdintas „ Journal of Clinical Lipidology” pastebėta, kad mažiausią vitamino D lygį kraujyje turėjusių žmonių galimybė susirgti metaboliniu sindromu yra 31% didesnė, nei tų,kurių vitamino D lygis buvo didesnis.

2019 © Visos teisės saugomos - UAB “Projektinių sprendimų vertinimas” | Sprendimas - Orange Moose