„Carotenoid Complex“, karotenoidų maisto papildas (90 kapsulių)

79,90 

Prekės kodas: 566
NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE

PRODUKTO APRAŠYMAS

„Carotenoid Complex“– platus stiprių karotenoidų spektras iš morkų, pomidorų, špinatų, raudonųjų paprikų, persikų, braškių, abrikosų padeda Jūsų ląstelėms.

Pirmasis ir vienintelis karotenoidų maisto papildas, kurį tyrę USDA mokslininkai patvirtino, kad jis padeda apsaugoti ląsteles ir padėti stiprinti imunitetą

„Carotenoid Complex” – tai vienintelis produktas, kuriame yra visas karotenoidų spektras! Kiekvienoje kapsulėje yra tiek augalinės kilmės maistinių medžiagų, kiek jų yra optimalioje turtingoje karotenoidų vaisių ir daržovių porcijoje.

Be kvapiųjų medžiagų ir saldiklių.

Kliniškai patikrinta ir patvirtinta.

„Carotenoid Complex” labai gerai biologiškai įsisavinamas, turi labai stiprių antioksidantųir gali padėti sustiprin­ti imuninę sistemą. Tai puikus būdas sportininkams būti tikriems, kad jie gauna pakankamai šių sveikų produktų.

Produkto etiketė

PAPILDOMA INFORMACIJA

Karotenoidai, kurie kartais vadinami „gamtos pieštukais”, – tai didelė spalvotų augalų pigmentų šeima, daugelis iš jų laikomi vitamino A pirmtakais. Dėl karotenoidų pomidorai įgauna raudoną, morkos oranžinę, moliūgai geltoną spalvą. Karotenoidų yra ir žalios spalvos augaluose (pvz., špinatuose), tačiau žalia chlorofilo spalva „prigesina“, uždengia jų ryškų pigmentą. Iki šiol atrasta 600 karotenoidų, iš kurių 50-60 yra mūsų maiste.

Karotenoidai svarbūs žmonių sveikatai. Pagrindinė beta karotino, kaip vitamino A šaltinio, funkcija jau senai žinoma. Žmogaus organizmas nesugeba sintetinti karotenoidų, todėl juos yra būtina gauti su maistu. Iš karotenoidų organizme sintetinasi reikalingas vitamino A kiekis, visa kita ištirpsta organizme. Karotenoidų vartojimas dideliais kiekiais skirtingai nuo per didelio vitamino A kiekio naudojimo, yra nekenksmingas. Karotenoidai tirpsta riebaluose. Jie kaupiasi riebalus laikančiuose audiniuose organizme, neutralizuodami laisvuosius radikalus ir būdami antioksidantais riebalinėje terpėje.

Pastaraisiais metais buvo pastebėta, kad karotenoidai atlieka svarbų vaidmenį, užkertant kelią vėžiniams susirgimams, širdies bei akių ligoms. Todėl naujausi tyrimai susiję su karotenoidų, kaip antioksidantų, vaidmens tyrimu.

Oksidacija-tai visų degeneracinių susirgimų veiksnys. Antioksidantai padeda kovoti su šiuo procesu. Antioksidantų trūkumas būna pradinėse širdies ligos, vėžio, akių ligų ir su amžiumi susijusio atminties silpnėjimo stadijose.

Mokslininkai karotenoidus vadina imuninės sistemos stimuliatoriumi:

* padeda sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje;

* apsaugo nuo apšvitinimo (ypatingai tam yra linkę žmonės, dirbantys su kompiuteriu);

* puiki apsauga akims;

* apsaugo plaučių ląsteles;

* apsaugo skydliaukę;

* apsaugo nuo ultravioletinių spindulių, tuo pačiu pagreitina įdegį;

* gali sustabdyti širdies susirgimus ir palengvinti jau atsiradusius;

* padeda apsaugoti nuo prostatos vėžio.

Antioksidantai sportininkams.

Antioksidantų įtaka sporto rezultatams buvo daugelį kartų tyrinėta ir dėl to daug diskutuota. Ar jie mums naudingi?

Yra patikimų ir vis daugėjančių įrodymų, kad antioksidantai gali sumažinti raumenų pažeidimą ir sulaikyti beprasidedantį raumenų skausmą. Dėl to treniruotės gali tapti veiksmingesnės, tad geresnis ir pasirodymas. Vitaminai C ir E, karotenoidai ir flavonoidai – visos šios medžiagos  mažina raumenų pažeidimą ir skausmą. Nenuostabu, jog naujausi duomenys pabrėžia ne atskirus antioksidantus, bet jų kompleksinį junginį, koks yra natūraliuose ryškiaspalviuose vaisiuose ir daržo­vėse.

Pagrindinė išvada: valgykite kuo daugiau vaisių ir daržovių ir užpildykite spragas sveiko maisto papildais.

Daugiau apie Carotenoid Complex (anglų kalba)

Susiję produktai

No products found which match your selection.

2019 © Visos teisės saugomos - UAB “Projektinių sprendimų vertinimas” | Sprendimas - Orange Moose