Apie „NeoLife“

Daugiau nei pusšimtis sėkmės metų.

Jau 60 metų „NeoLife“ padeda žmonėms patiems rūpintis fizine ir finansine gerove. „NeoLife“ leidžia kurti verslą daugiau kaip 50-yje pasaulio šalių. Kompanija produktus, kurie yra sukurti gamtos ir pagrįsti mokslo!

„NeoLife“ vertybės:

*Absoliutus sąžiningumas visuose žodžiuose ir darbuose.

*Ką bedarytų- žmonės Nr.1

*Veiksmingi produktai.

*Visiems vienoda galimybė.

*Tolimos ateities vizija.

„NeoLife“ misija-padaryti pasaulį sveikesnį ir geresnį!

Vykdant misiją siūloma:

Išsilavinimas – ką šiuolaikinis mokslas sako apie teisingą mitybą. Paprasti ir praktiški būdai, kaip numesti svorio, įgyti gerą formą ir būti svekam.

Sprendimas – mes siūlome aukščiausios kokybės produktus, kurie padeda patenkinti mitybos poreikius ir įgyvendinti Jūsų sveikatingumo tikslus. Produkti sukurti remiantis gamta bei pagrįsti mokslo. Ląstelių mityba parempta pilnaverčio maisto vartojimu. Aukštos kokybės produktai už palankią kainą.

Bendruomenė – mes esame už gerą laiko praleidimą, šeimas, draugystę ir tikslo turėjimą. Norime pasidalinti sveiku gyvenimo būdu, kuris padės žmonėms kontroliuoti savo sveikatą. Siekdami geros sveikatos, renkamės pilnavertę mitybą. Tačiau mes negalime to padaryti vieni. Padėkite mums pakeisti pasaulį!

Nuo 1958m. kompanija „NeoLife“ rūpinasi visos šeimos gera savijauta, siūlydama sveiko maisto „NeoLife“ mitybos papildus, mokslo pagrindu sukurtas „Nutriance“ odos ir kūno priežiūros priemones ir draugiškas aplinkai „Golden“ valymo priemones.

2019 © Visos teisės saugomos - UAB “Projektinių sprendimų vertinimas” | Sprendimas - Orange Moose