„NeoLifeShake“, baltyminis gėrimas – maisto pakaitalas, uogų ir grietinėlės skonio (15 x 42g)

84,30 

Prekės kodas: 917
NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE

PRODUKTO APRAŠYMAS

„NeoLifeShake“ uogų ir grietinėlės skonio baltyminis kokteilis, maisto pakaitalas.

Skanus, subalansuotai kasdienei mitybai, suteikiantis organizmui visaverčių baltymų, skaidulų, vitaminų ir mineralų.

Platus svarbiausių vitaminų ir mineralų spektras.

„NeoLifeShake“:

– svorio kontrolei;

– mažina riebalų kaupimą ir kūno apimtis;

– žemesnis kūno masės indeksas (KMI).

„Protogard“ procesas -maišant žemoje temperatūroje apsaugomos aminorūgštys, padidinama maistinė vertė.

Subalansuota – tobulas baltymų, riebalų  ir angliavandenių santykis.

Kliniškai patikrinta ir įrodyta, kad:

– kontroliuoja glikemijos reakciją;

– padeda sumažinti riebalų kaupimą ir padidina organizmo sudeginamą riebalų kiekį.

– suteikia organizmui reikalingų baltymų ir padeda kontroliuoti alkį.

Sudėtyje yra angliavandenių, turinčių žemą glikemijos indeksą. Jie aprūpina organizmą ilgalaike energija.

Be dirbtinių saldiklių.

Be dirbtinių dažiklių.

Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų.

Be konservantų.

Produkto etiketė

PAPILDOMA INFORMACIJA

Žmogaus mitybai yra svarbios 22 aminorūgštys, kurių kiekviena įneša savo indėlį energijos, gyvybingumo ir žmogaus veiklos palaikymui. Visi NeoLife baltyminiai maisto papildai turi visas 22 aminorūgštis, iš kurių 8 yra būtinos suaugusiesiems (ir 10 iš jų yra svarbios vaikams). Juose taip pat yra 3 šakotosios aminorūgštys: leucinas, izoleucinas ir valinas. Visos NeoLife baltyminių maisto papildų formulės buvo sukurtos vadovaujant Mokslo patarėjų tarybai, produktai pagaminti iš specialiai atrinktų augalinių ir pieno baltymų, kurie gerai biologiškai įsisavinami. Dėl aukšto baltymų aminorūgščių įsisavinimo koeficiento (PDCAAS) šie produktai yra puikus pasirinkimas tiek sportininkams, tiek sportuoti mėgstantiems, tiek augantiems vaikams.

Raumenims reikia baltymų. Dažnai sportininkų veikla reikalauja geresnio, stipresnio raumenų išvystymo. Maistiniai baltymai, o ypač aminorūgš­tys, sudarančios baltymus, yra labai svarbūs sveikam raumenų audinių augimui ir palaikymui.

Laikas, kada vartojate baltyminį maistą, yra svarbus raumenų augimui ir išlaikymui. Paskutiniai tyrimai ir moksliniai įrodymai palaiko baltymų vartojimo naudą konkrečiu metu:

  • Prieš treniruotę. Aminorūgštys ir baltymai, jei juos vartosime prieš treniruotę, gali maksimaliai stimuliuoti raumenų baltymų sintezę.
  • Treniruotės metu.Baltymų ir angliavandenių mišinys intensyvios treniruotės metu skatina didesnį raumenų glikogeno kiekį (labiausiai paplitęs rau­menų „kuras”) ir padeda sumažinti raumenų pažeidimą bei skatina geresnį jų prisitaikymą prie krūvio.
  • Po treniruotės Po treniruotės vartojami baltymai gali sustiprinti ir netgi pagreitinti išeikvoto raumenų glikogeno papildymą ir sumažinti raumenų skausmą, kuris gali atsirasti po treniruotės, ypač, jei nėra pakanka­mai angliavandenių.

Aminorūgščių vaidmuo.

Šakotosios grandinės aminorūgštys yra ypatingai svarbios sportininkams. Jos yra svarbios raumenų augimui ir stiprinimui. Dėl savo unikalios struktūros šios aminorūgštys sugeba greitai prasiskverbti į raumenis po treniruotės. Viena iš amino rūgščių, dalyvaujanti raume­nų augime, yra leucinas. Ši unikali maistinė medžiaga padeda augti raumenims ir palaiko juos, ne tik padėdama formuoti naujus raumenis, bet ir sumažindama jų nykimą.

Baltymai ir vanduo.

Prieš, per ir po treniruotės svarbu gauti pakankamai vandens (tre­niruočių ar varžybų metu). Kuo daugiau sportuojate, tuo vanduo svarbesnis. Baltymai su vandeniu, arba sumaišyti su elektrolitiniais tirpalais, pade­da atstatyti skysčių balansą ir jį išsaugoti.

Kiek reikia baltymų.

Baltymų kiekis gali būti įvairus, atsižvelgiant į jūsų aktyvumo lygį, sporto rūšį ir kūno apimtį. Jei lygin­tume su sportu neužsiimančiu žmogumi, kiekvieną dieną vidutiniškai sportuojantiems reikia 50%, daug sportuojantiems – 100%, o didelės ištvermės reikalaujančiu sportu užsiimantiems žmonėms – net 150% daugiau baltymų.

Maistinės medžiagos sportininkams, kurios palaiko imunitetą.

Dažnai nepakankamas imuniteto veiksnumas yra ilgo mankštinimosi ir sunkių treniruočių rezultatas. Sportininkai turėtų būti ypač atidūs maitindamiesi. Netinkama mityba gali turėti neigiamos įtakos pasirodymui varžybose, sumažinti raume­nų masę ir paveikti kaulų struktūrą, o užsitęsusi imuninė disfunkcija (po ilgo važiavimo dviračiu gali tęstis net iki 2 savaičių), tame tarpe ir susilpnėjusi limfocitų dauginimosi reakcija – atsiliepti imunitetui.

Norint užtikrinti baltymų ir svarbiausių aminorūgščių kiekį treniruočių, varžybų ir poilsio metu (šakotosios grandinės aminorūgštys dažnai minimos kalbant apie sportininkų imuniteto veiklą), svarbu ieškoti ir kitų maistinių medžiagų, kurios galėtų padėti stiprinti imunitetą.

Šios medžiagos – tai vitaminai C, E, B6 ir B12, karotenoidai, geležis ir cinkas.

2019 © Visos teisės saugomos - UAB “Projektinių sprendimų vertinimas” | Sprendimas - Orange Moose